ZONGULDAK ALAPLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul/Kurum Müdürlerine Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Vizyonu Anlatıldı

Okul/Kurum Müdürlerine Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Vizyonu Anlatıldı

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul/kurum müdürlerinin katılımıyla 2023 Eğitim Vizyonu Sunumu gerçekleştirildi.

Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, okul/kurum müdürlerine, Milli Eğitim Bakanı  Prof. Dr. Ziya Selçuk´un önderliğinde açıklanan, 2023 Eğitim Vizyonunun sunumunu gerçekleştirdi.

Özellikle 2023 Eğitim Vizyonunun hedefleri üzerinde duran Çevik, 2023 Eğitim Vizyonu’nun temel amacının; çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı bireyler yetiştirmek olduğunu belirtip okul müdürlerinin vizyon belgesi hakkında görüşlerini dinledi.

Vizyon belgesinin kendilerinin 2 yıldır bilhassa üzerinde durdukları, hedef ve projelerle benzerliğine dikkat çeken Çevik, hedeflerin gerçekleştirilebilmesi için usanmadan, işbirliğiyle çalışmanın önemine vurgu yaptı. Daha ayrıntılı bilginin http://2023vizyonu.meb.gov.tr/ internet sitesinde bulunduğunu, genel hedeflerin yanında okul/kurum bazında belirlenmiş hedef ve vizyonların yöneticiler tarafından incelenip, kendi çalışmalarını buna uygun olarak planlamalarının önemine vurgu yaptı.

Merkez Mahallesi Kabristan Caddesi Hükümet Konağı Zemin Kat Alaplı / ZONGULDAK - 0 372 378 16 82 - 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.