ZONGULDAK ALAPLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK, Avrupa Satranç Şampiyonu Öğrencimizi Kabul Etti

Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK, Avrupa Satranç Şampiyonu Öğrencimizi Kabul Etti

15-12-201815-12-201815-12-201815-12-201815-12-2018Alaplı İMKB Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ersin GÜLER  ve 10.sınıf öğrencisi Serhan Berat ÖZDEMİR (15. Yaş Kategorisinde Satranç Avrupa Şampiyonu ) Milli Eğitim Bakanlığınca Ankara ya davet edildiler.

Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk diğer başarılı milli sporcularla birlikte Başkent Öğretmen evinde kabul ettigi  Serhan Berat Özdemir i ve başarıyı elde eden Okul Müdürü Ersin GÜLER i kutladı.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi ve özel her derece ve türdeki eğitim kurumlarında öğretim gören ögrencilerden  bilim, kültür, güzel sanatlar, spor, halk oyunları ve beceri yarışmalarında Uluslar arası derece alan ülkemizin farklı illerinden 30 öğrenci ve öğretmenleri  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Ankara Başkent Öğretmen evinde 6 Aralık 2018 Perşembe günü Sayın Bakanımız Ziya Selçuk ve Orta öğretim Genel Müdürümüz Cevdet Vural tarafından davet edilmişler ve ödüllendirilmişlerdir.

Alaplı İMKB Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ersin GÜLER, Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK´a, Orta Öğretim Genel Müdürü Cevdet VURAL´a, Alaplı Kaymakamı Saim ESKİOĞLU´na, Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat CEVİK´e, öğrencinin Babası Alaplı Karşıyaka İlkokulu sınıf öğretmeni  Semih ÖZDEMİR´e,  , ´na verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Merkez Mahallesi Kabristan Caddesi Hükümet Konağı Zemin Kat Alaplı / ZONGULDAK - 0 372 378 16 82 - 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.