ZONGULDAK ALAPLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kasımlı Ortaokulu Sultanları Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

Kasımlı Ortaokulu Sultanları Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

Kasımlı Ortaokulu küçük kızlar voleybol takımı Sinop ilinde yapılan bölge yarışmalarında ilimizi başarı ile temsil ettiler.

Kasımlı Ortaokulu Müdürü Erdal Yılmaz, takım çalıştırıcısı Bahattin Duman ile küçük kızlar voleybol takımı Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik´i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette okul müdürü Erdal Yılmaz; "Kasımlı Ortaokulu küçük kızlar voleybol takımı Alaplı İlçe genelinde düzenlenen turnuvada 1. Olarak il seçmelerine katılmaya hak kazanmıştır. İl seçmelerinde 2. Olup, bölge yarışmalarına Zonguldağı temsil etmek üzere bölge finallerine kalmışlardır. Sinop ilinde düzenlenen bölge finallerinde de ilimizi en iyi şekilde temsil eden öğrencilerimiz bölge 3. sü olarak finalleri tamamlamışlardır. Başta mücadele eden, ter döken öğrencilerimimz, takımı çalıştıran Bahattin Duman bey olmak üzere idareci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü cevat ÇEVİK;"Küçük kızlar voleybol takımımız büyük bir başarıya imza atarak ilçemize dönmüştür. Okulumuz çok zor şartlarda çalışmalarını sürdürmesine, maddi olarak müsabakalara katılmanın zorluğuna rağmen bu başarıyı yakalamışlardır, kendilerini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Bizlerde İlçe Milli Eğitim olarak başarılı olmaları için elimizden gelen desteği sağlayacağız. yıldız kızlar voleybol takımınında başarılı bir şekilde elemelerde mücadele ettiğini duydum, bu öğrencilerimizede mücadelelerinde başarılar diliyorum" dedi.

Küçük kızlar voleybol takımında yer alan öğrencilere madalya ve başarı belgeleri İlçe Milli eğitim Müdürü Cevat ÇEVİK ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü arife ÇEVİK tarafından verildi.

Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak filenin küçük sultanlarına başarılar diliyoruz, yolları açık olsun.

08-03-201808-03-201808-03-201808-03-201808-03-201808-03-2018

Merkez Mahallesi Kabristan Caddesi Hükümet Konağı Zemin Kat Alaplı / ZONGULDAK - 0 372 378 16 82 - 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.