ZONGULDAK ALAPLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Evde Eğitim Gören Öğrencimizin Karnesi Verildi.

Evde Eğitim Gören Öğrencimizin Karnesi Verildi.

Alaplı Çok Proğramlı Anadolu Lisesi öğrencisi, evde eğitim gören Furkan Soyyiğit´in karnesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik tarafından evinde verildi.

Yaklaşık 7 yıldır okuluna devam edemeyen, evde eğitim uygulaması ile eğitim öğretim hayatını sürdüren Furkan Soyyiğit, İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrenimini bu şekilde tamamladı. 

Furkan; İlkokul 3. sınıftan sonra normal okula devam edemediğini, ilkokul, ortaokul ve liseyi evde eğitim yolu ile, eve ders vermeye gelen öğretmenler sayesinde tamamladığını belirtti. Bundan sonraki hedefinin üniversiteye devam etmek olduğunu, özellikle bilgisayar programcılığı veya web tasarımı alanında tercih yapacağını, kendine uygun olanın bu olduğunu belirtti.

Furkan´ın koyu Trabzonsporlu olduğunu belirten okul müdürü Rıfat Yiğit, öğrencilerine tuttuğu takımın formasını hediye etti. 

İlçe Milli eğitim Müdürü Cevat Çevik; devletimizin sağladığı imkanlar ile artık öğrencilerin durumuna göre eğitim alabildiklerini, her yerde, herkes için, her şartta eğitim imkanlarının bulunduğunu söyledi. Furkan´a bundan sonraki hayatında başarılar diledi.

08-06-201808-06-201808-06-2018

Merkez Mahallesi Kabristan Caddesi Hükümet Konağı Zemin Kat Alaplı / ZONGULDAK - 0 372 378 16 82 - 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.