ZONGULDAK ALAPLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Alaplı Kaymakamı Sayın Saim ESKİOĞLU´nun Okul Ziyaretleri

Alaplı Kaymakamı Sayın Saim ESKİOĞLU´nun Okul Ziyaretleri

Sayın Alaplı Kaymakamı Saim ESKİOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat ÇEVİK ile beraber İlçemizde bulunan okullarda incelemelerde bulundu.

Gümeli Beldesinde bulunan İlkokul ve Ortaokuldan başlayan ziyerette, Gümeli belediye Başkanı Ahmet SAYDAM´da bulundu. Gümeli İlk/Ortaokulu Müdürü Soner ARSLANOĞLU´ndan devam eden yemekhane inşaatı hakkında bilgiler alan Alaplı Kaymakamı Saim ESKİOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat ÇEVİK, Alaplıda eğitim kalitesinin yükseltilmesi için okullarda yatırımlara, bakım onarımlara devam edildiğini, bundan sonrada bu çalışmaların devam edeceğini belirttiler. okul müdürlerinin kendilerine hedef belirlemesi gerektiği, okul veli işbirliğinin önemli olduğu, kamu kaynaklarının tasarruflu kullanılmasının gerekliliği konusunda görüşlerini bildirdiler.

Aşağıdağ İlk/Ortaokuluna geçen  Alaplı Kaymakamı Saim ESKİOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat ÇEVİK, yapılması planlanan okul ile daha rahat ve normal eğitim yapan bir okula kavuşulacağını belirtti.

12-12-201712-12-201712-12-2017

Merkez Mahallesi Kabristan Caddesi Hükümet Konağı Zemin Kat Alaplı / ZONGULDAK - 0 372 378 16 82 - 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.